AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Yingli Solar Türkiye, 7. Enerji Zirvesi’ne Katılıyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak tarafından törenle açılacak olan zirvenin ana oturumuna EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü katılacak. Merkezi Çin’de bulunan, dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden Yingli Solar, enerji sektörünün önemli etkinliklerini sponsorluk yoluyla destekleme çalışmalarına bir yenisini ekliyor.

Yingli Solar Türkiye, 23 – 25 Kasım 2016 tarihlerinde Adana HiltonSA Oteli’nde Enerji Fuarcılık tarafından düzenlenecek 7. Türkiye Enerji Zirvesi’nin premium sponsoru oldu.

Güneş enerjisi paneli

7. Türkiye Enerji Zirvesi’nin ikinci gününde saat 15.30 – 16.45 saatleri arasında “Güneş Enerjisinde Trendler ve Türkiye İçin Yol Haritası” konulu bir oturum düzenlenecek. Oturuma Yingli Solar Türkiye Üke Müdürü Uğur Kılıç ve güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin yöneticileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri yer alacak.

Zirvede ödüller verilecek

Ayrıca 7. Türkiye Enerji Zirvesi’nde Altın Vana, Altın Voltaj, Altın Varil ve Altın Tüp ödülleri sahiplerini bulacak. Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri, firmaların gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine veriliyor. Böylece akaryakıt, LPG, doğal gaz ve elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmaların sosyal sorumluluk uygulamaları konusunda teşvik edilmesi amaçlanıyor.

Copyright © 2014 Avrasya Enerji