AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Çedaş, Araç Filosunu Güçlendirdi

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 900 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ hizmet bölgesinde arıza, bakım ve onarım çalışmalarında kullanmak üzere 76 arazi taşıtı satın alarak filosunu yeniledi. Geçtiğimiz aylarda olası elektrik arızalarına daha hızlı müdahale etmek, çalışanların güvenliğini ve hizmet verimini üst seviyede tutmak için 36 yeni platformu hizmete sunan ÇEDAŞ dağıtım lisansına sahip olduğu Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde arıza, bakım ve onarım işlerinde kullanmak üzere 2016 model 76 adet 4x4 arazi taşıtını envanterine katarak araç filosunda iyileştirme yaptı.

Hizmet bölgesinde yaklaşık 900 bin tüketiciye elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ, her mevsim tüm arazi koşullarına uyum sağlayabilen yeni araçlarıyla hizmet kalitesini ve müşteri odaklı çalışma prensibini üst düzeyde tutmayı hedefliyor. ÇEDAŞ’ın sorumlu olduğu bölgelerdeki tüketicilere daha hızlı, güvenli, güçlü, kaliteli ve kesintisiz enerji sağlanmasına katkı sağlayacak yeni araçların sahada çalışan personelin performansına da pozitif katkı yapması bekleniyor.

ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 900 bin abonesine elektrik dağıtımı yapan ÇEDAŞ’ın müşteri odaklı yatırımlara devam ettiğini söyledi. ÇEDAŞ filosuna katılan yeni arazi araçlarının tüketici memnuniyetine artı değer katacağını dile getiren Akboğa,"Tüketicilerimize kaliteli, kesintisiz ve sürekli enerji temini noktasında kullandığımız araç ve ekipman, bizim için son derece önemli. 52 bin kilometrekarelik hizmet bölgemizi ve yaklaşan kış mevsimini göz önünde bulundurursak araç filomuzda yaptığımız iyileştirme şüphesiz hizmet kalitemizin artmasına da katkı sağlayacak. Diğer yandan yeni araçlarımız çalışanlarımızın performansı ve tüketicilerimizin enerji ile ilgili yaşadığı sorunlara hızlı müdahale edilebilmesi açısından da büyük önem taşıyor. Biz bu tür yatırımlarımızı müşteri odaklı yatırımlar olarak değerlendiriyoruz. Önümüzdeki yıllarda araç filomuzu daha da güçlendirerek müşteri odaklı yatırımlarımıza devam edeceğiz" diye konuştu. Milliyet

Copyright © 2014 Avrasya Enerji