AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Schneider Electric 'Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı' nda Farklı Çözümleri ile Di

Schneider Electric Ankara’da gerçekleştirilen "Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı (EBO)"nda ziyaretçilere bina otomasyon çözümlerini tanıttı.

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric, 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara Congresium'da TOKİ ev sahipliğinde gerçekleştirilen Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı’na katıldı.

Fuarda 4 gün boyunca Schneider Electric standında bina otomasyon çözümleri ile ilgili detaylı bilgiler aktarıldı. Anahtar priz serileri, AG dağıtım ürünleri, KNX, Actassi, SmartStruxure gibi bina yönetim sistemleri ve hastane çözümleri ile öne çıkan Schneider Electric, ziyaretçilerin ilgisini topladı. Sektörde önemli bir yeri olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) desteğiyle gerçekleştirilen bu etkinlik ve fuar organizasyonunda Schneider Electric; elektrik teknolojileri, bina otomasyon sistemleri, yapı teknolojileri, akıllı ev ve güvenlik sistemleri konusunda son teknoloji ürün ve çözümlere standında yer verdi. Fuar süresince katılımcı diğer firmaları da standında ağırlayan Schneider Electric ekibi yarattığı sinerji ile dikkat çekti.

Elektrik alanında sektörün gücünü gösterdiği EBO Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen EBO Konferansı’nda ise "Parlak Yeşil Binalar" konu başlığı ile Schneider Electric Stratejik İlişkiler ve Satış Operasyonları Direktörü Cihan Karamık ve "Binalarda Elektriksel Güvenlik" konusu ile Schneider Electric Pazarlama Ürün Müdürü Hasan Ergun konuşmacı olarak yer aldı.

Copyright © 2014 Avrasya Enerji