AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Schneider Electric Orta Doğu Bölgesi Sistem Entegratörleri İstanbul’da Buluştu

1 Aralık 2016 Perşembe günü Kalyon Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda; Schneider Electric Proses Otomasyon ailesinin yeni nesil ürünleri, Alliance Partner Programı, Schneider Electric Proses Otomasyon Birimi 2016 yılı başarıları ve 2017 yılında planlanan yenilikler ile teknolojik trendler hakkında bilgiler paylaşıldı. Schneider Electric Orta Doğu Bölgesi Sistem Entegratörlerinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlik tüm gün sürdü. Etkinlikte, 2016 yılı Alliance Partner Programı kapsamında en hızlı ve yüksek büyüme kaydeden partner firmalara plaket verildi.

Etkinliğe Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Pakistan, Bahreyn ve İran olmak üzere 7 ülkeden 30 Sistem Entegratör firması katılım gösterdi.

Etkinlik boyunca katılımcılara Schneider Electric’in Alliance Partner Programının içeriği ve avantajları, yeni nesil M580 PLC ailesi, Schneider Electric’in 2016 yılında pazara sunduğu yenilikçi ürünler, Telemetry ve PES çözümleri kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aktarıldı. Orta Doğu Sistem Entegratörleri Kanalı Direktörü Esin Gül de bir sunum gerçekleştirdi.

Esin Gül, “Schneider Electric olarak Türkiye bizim için öncelikli bölgelerden biri, bugün burada tüm Orta Doğu Sistem Entegratörlerimizi birlikte görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Schneider Electric Alliance Partner Programı hem kullanıcılara hem de entegratörlerimize projelerinde bir çok fayda sağlamaktadır. Bu kapsamda, Modicon M580 gibi dünyada ilk kez Schneider Electric tarafından pazara sunulan ürünlerimiz ile partnerlerimize ve son kullanıcılara çözüm ortağı oluyoruz. İnternet tabanlı, kullanıcıya yüksek güvenlik desteği sağlayan kontrol otomasyon sistemi M580, üretim performansını arttırırken karlılığı ve sürdürülebilirliği de destekliyor.” dedi.

Schneider Electric Hakkında

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan Schneider Electric, 100’den fazla ülkede 160.000 çalışanıyla enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla, en basit anahtar prizden en karmaşık otomasyon sistemlerine kadar çözüm ve yazılım hizmetleri sunan şirket, müşterileri için enerjiyi daha verimli kullanma yöntemleri geliştirmektedir. 2015 yılında 27 milyar Euro tutarında gelir elde eden Schneider Electric, geliştirdiği teknolojilerle endüstrilere yön vermekte, şehirleri akıllı hale dönüştürerek bireylerin ve kurumların hayatına değer katmaktadır. Schneider Electric’te buna ‘Life is on’ denir.

Copyright © 2014 Avrasya Enerji