AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Enerji Verimliliği Uygulamaları Kordsa'ya Ödül Getirdi

Lastik, kompozit ve inşaat güçlendirme teknolojileri pazarının küresel oyuncusu Kordsa, sahip olduğu ödüllere bir yenisini ekledi. Kordsa, sürdürülebilirlik yaklaşımları kapsamında hayata geçirdiği enerji verimliliği uygulamalarıyla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nün her yıl düzenlediği ‘Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması’nda Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü, Kordsa Avrupa, Ortadoğu, Afrika bölgelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Çalışkan teslim aldı.

Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nün, endüstriyel işletmeler arasında bilgi alışverişinin artırılması, enerji verimliliği konusunda yeni ve benzer çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği yarışmada Kordsa bu ödüle, ‘Sanayide Enerji Verimliliğinin Artırılması Projeleri (SEVAP) kategorisinde sahip oldu.

Kordsa’nın ödül plaketi, İstanbul’da gerçekleştirilen 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı kapsamında düzenlenen ödül töreninde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez tarafından teslim edildi.

Copyright © 2014 Avrasya Enerji