AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

GDZ Elektrik Dağıtımdan Çözüm Üreten Uygulama

Uygulama kapsamında muhtarlar, GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. yöneticileriyle bir araya gelerek bölgelerindeki elektrik dağıtım ile ilgili sorunlara çözüm arıyor. Muhtarların hizmet bölgelerindeki şikayet konuları tespit edilerek, çözüm geliştirilirken diğer yandan da muhtarlara bölgelerindeki yatırım planları ve Çağrı Merkezi’nde muhtarlara özel yürütülen VIP çalışması hakkında bilgi veriliyor.

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Metin Demirdağ “Mahallenin tüm sorunlarını en iyi bilen kişiler muhtarlardır. Biz de bu düşünceden yola çıkarak ilkini Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz ve sürdürülebilir hale getireceğimiz “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantılarımıza başladık.

Muhtarlarımızın görev bölgelerinde, sunduğumuz hizmetlerle ilgili sorunlarını dinliyor ve çözümler üretiyoruz. Ayrıca toplantılarda muhtarlarımıza, görev bölgelerinde yapılan ya da yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi veriyoruz“ dedi.

Mahallelerin sorunlarını çözersek şehirlerde sorunlar son bulur

Demirdağ sözlerine şöyle devam etti;“ Bu toplantıların amacı; görev bölgelerindeki sorunlarını en iyi bilen kişiler olan muhtarlarımızı dinleyerek sorunlarına çözümler üretmek. Mahallelerin sorunlarını çözersek şehirlerde sorunlar son bulur. Amacımız muhtarlarla yürüttüğümüz interaktif iletişim sayesinde müşteri memnuniyetini yükseltmek.”

Teşekkür mektupları geliyor

Muhtarlardan da çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Demirdağ şunları söyledi; “Muhtarlarımız bu uygulamadan çok memnunlar öyle ki bazı bölgelerdeki muhtarlarımızdan toplantı sonrasında teşekkür mektupları almaya başladık. Bu tür geri dönüşler başlattığımız uygulamanın ne derece doğru olduğunun en büyük göstergesidir.”

Çağrı Merkezi Muhtarlar VIP Hizmeti

Demirdağ; Çağrı merkezinde başlatılan uygulama için “Bir diğer önemli husus Çağrı Merkezimizde muhtarlara özel yürütülen VIP hizmet çalışmasıdır. Hizmet bölgemizdeki tüm muhtarlarımızın telefon numaraları (cep, ofis, ev) sisteme tanımlandı. Bu sayede çağrı merkezimizi arayan muhtarlar beklemede kalmadan müşteri temsilcisine ulaşabiliyor.“ bilgisini verdi.

Tüm paydaşlarla ilişkilerimizi önemsiyoruz

Tüm paydaşlarla olan ilişkilerini çok önemsediklerini belirten Demirdağ sözlerini şöyle noktaladı; “ İzmir ve Manisa İllerine Elektrik Dağıtım hizmetini gerçekleştiren bir şirket olarak bölgemizde hizmet veren diğer paydaşlarımızla, kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizi daima sıcak tutuyor ve koordineli çalışmalar yürütüyoruz.”

Copyright © 2014 Avrasya Enerji