AVRASYA ENERJİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇİN TEK ADRES

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

İl Genel Meclisi Üyeleri ‘VIP Hat’la Beklemeden ÇEDAŞ’a Ulaşacak

Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), ulaşılabilir bir kurum olma yönünde önemli adımlar atmaya devam ediyor. Daha önce hizmet bölgesindeki mahalle muhtarlarının numaralarını ‘VIP Hat’ uygulaması kapsamında Alo 186 Çağrı Merkezi sistemine tanımlatarak muhtarların çağrı merkezine beklemeden ulaşmasına olanak sağlayan ÇEDAŞ, İl Genel Meclisi üyelerinin telefon numaralarını da ‘VIP Hat’ uygulamasına dâhil etti. ‘VIP Hat’ uygulaması ile İl Genel Meclisi üyeleri ile iletişimi güçlendirmeyi ve koordinasyonu artırmayı hedefleyen ÇEDAŞ, aynı meclis üyelerinin talep ve şikâyetlerini anlık olarak çağrı merkezine iletmesine fırsat sundu.

Müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinen ÇEDAŞ’ın yatırım, tesis ve teknolojik çalışmalarının yanı sıra paydaşları ile iletişimi artırmaya önem verdiğini dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, kamusal hizmet veren İl Genel Meclisi üyelerinin ‘VIP Hat’ uygulaması ile sorumlu oldukları bölgelerin talep ve sorunlarını en kısa zamanda şirkete ulaştırabileceklerini söyledi.

İl Genel Meclisi üyelerinin başta ilçeler olmak üzere ilçelere bağlı köylerdeki sorun ve taleplerle yakından ilgilendiklerini belirten Genel Müdür Akboğa, “Kırsal bölgelerimizin ihtiyaçlarını en iyi bilen ve yerinde gören meclis üyelerimiz ‘VIP Hat’ uygulaması ile bölgelerindeki talep ve şikâyetleri bizlere en hızlı şekilde iletebilecekler. Bizler de meclis üyelerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda sorumluluk bölgemizde bulunan en ücra yerleşim birimlerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli enerji iletmek için var gücümüzle çalışarak hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÇEDAŞ "Whatsupp 186 ihbar hattı" ile anlık iletişim

ÇEDAŞ’ın ‘VIP Hat’ uygulamasının yanı sıra bir süre önce ‘WhatsApp 186 İhbar Hattı’nı da devreye aldığını aktaran Genel Müdür Akboğa, vatandaşların yanmayan sokak lambalarını, kaçak ve elektrik kesintisi ihbarları ile elektrikle alakalı tüm sorun ve taleplerini yazılı, sesli ve görüntülü olarak Alo 186 Çağrı Merkezi bünyesinde devreye alınan 0552 186 0 186 numaralı ‘WhatsApp 186 İhbar Hattı’na da bildirebileceklerini ifade etti.

Copyright © 2014 Avrasya Enerji